Kurumsal

Balıkesir - Edremit BaşYapı İnşaat Malzemeleri

Hakkımızda

İlk faaliyetlerine Afyon Emirdağ’ da 1957’de başlayan inşaat serüvenimiz Nalburiye Satışı ile başlamıştır. Ahmet Baş tarafından da 2015 yılında BAŞYAPI İNŞAAT MALZEMELERİ olarak ayrıca kuruluşu da yapılmıştır. Yılların tecrübesi ve sektörde ki bilgi, birikim ile bugünlere gelen firmamız şu anda sadece boya toptancılığı değil, bünyesine kattığı bir çok en iyi markanın da yetkili bayiliği ve satışını da yapmaktadır.

Şimdiye kadar seramik, boya, vitrifiye, mantoloma ürünleri, tesisat malzemeleri, su armatürleri, duşakabin, banyo ürünleri de dahil olmak üzere temelden sonraki tüm yapı malzemelerinin ve inşaat ürünlerinin satışını yapmaktayız. Çanakkale Seramik, Ege Seramik, Bien Seramik, Akgün Seramik, Etili Seramik, Kale Banyo, Permolit Boya, Vario Clic, Capatect, Fırat Boru, ECA, Yims, ve UBM markalarının kalitesini şıklığını uygun fiyatlar ile satışa sunduk.

Şimdi ise PELİ markasının sıradışı, dayanıklı ve onlarca çeşit laminat parke, kapı modelleri ve Permolit markasının eşsiz renk boya ve izolasyon dünyasının en iyi ürünlerini Edremit’ten tüm Türkiye’ye satış ve pazarlamasını sağlıyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı parke modellerimiz ile tüm müşterilerimizi mağazamıza bekliyoruz.

MİSYONUMUZ

  • Bu güne dek edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimini; işbirliği içerisinde olduğumuz çevreler ile çalıştığımız ve yaşadığımız ortamlarda mümkün olan en yüksek faydayı yaratmak üzere kullanmak.
  • Her türlü faaliyetimizde; müşteri odaklılık, güven, farklılık, öncülük, sürekli gelişim, yasalar ve etik değerlere uyum prensiplerinden ödün vermeksizin bugün olduğu gibi yarın da tamamladığımız işler ve BAŞYAPI markasıyla gurur duyabilmek.
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Temelden sonrası olan tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren kapasitesi ile tüm işlerinizde geniş ürün yelpazesi sayesinde devamlılığı sağlıyoruz.

KALİTE

Tüm ürünlerimiz Türkiye’nin ve Global Pazarın En Kaliteli Markalarının Satışı ve Teknik Desteği ile Pazara Sunulmaktadır. Tüm İhtiyaçlarınız için BAŞYAPI

OPERASYONEL MÜKEMMELLİK

Satışını Yaptığımız Tüm Ürün Gruplarında Teslimat ve Kurulumlar Operasyonel Bir Mükememmellik İçerisinde Zamanında Yapılmaktadır..

TEKNİK EKİP

Personelimizin Ürün Hakimiyeti Sayesinde Satın Almak İstediğiniz Tüm Ürünler Evinize veya Mekanlarınıza En İyi Şekilde Uyum Sağlayacaktır.

YENİLİK

BAŞYAPI Olarak Tüm Ürünlerimizde Yeni Çıkan Trendleri Takip Ederiz. Çağın Gereklerine En Uygun ve En Şık İnşaat Malzemelerini Sunarız.

SÜREKLİ BÜYÜME

Kurulduğu Günden Bu Yana En İyi Şekilde Ürün ve Hizmet Sunan Firmamız Devamlı Büyümeyi Hedef Edinmiş  Olarak Tüm Hedeflerine Ulaşmaktadır.