İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları ve İşe Alım

FAYDALAR & KAZANIMLAR

“Önce İnsan” düşüncesi ile yola çıkan İnsan Kaynakları Bölümü’müz topluma saygının insana saygıdan başlayacağı düşüncesindedir. Bu bakış açısıyla doğru, hızlı ve kararlı adımlarla kurguladığımız ve işlerliğini sağladığımız “İnsan Kaynakları Uygulamalarımız” çalışanlarımızın; memnuniyetini sağlamayı, arzuladıkları kişisel ve mesleki gelişimlerini planlamayı, motivasyonlarını yükseltmeyi ve aidiyet duygularını harekete geçirmeyi hedeflemektir.

Seçme ve yerleştirme süreçlerinde “Doğru işe doğru kişi” ilkesi doğrultusunda yetkinlik bazlı mülakat teknikleri uygulanarak adayların bilgi, beceri ve yeteneklerine uygun pozisyonlara yerleştirilmeleri sağlanmaktadır. Performans yönetim sistemi ile çalışanların kendi çalışmalarının sonuçlarını görmesine ve kendilerini değerlendirmesine olanak sağlanmaktadır.

KARİYER İMKANLARI

İşe Alım Süreci

İşe alım sürecimiz ilgili ilanların yayınlanması ve daha önce gerçekleştirilmiş olan başvurulardan oluşturulmuş aday havuzunun incelenmesi ile başlatılır. Yıl boyunca devam eden seçme yerleştirme sürecinin temelini teknik ve yetkinlik bazlı mülakatlar oluşturur.

İşe alım sürecimizde bütün adaylarımız, pozisyona özgü fonksiyonel yetkinliklerin yanı sıra temel yetkinliklerimiz olan duygusal zeka, zaman yönetimi, bireysel motivasyon ve kendini geliştirme gibi yetkinlikler ile değerlendirilir. İşe alım sürecinin tamamlanmasıyla tüm adaylara sonuç ile ilgili bilgilendirme yapılır.

Açık Pozisyonlar

Edremit Baş Yapı İnşaat Malzemeleri için şu anda herhangi bir açık iş pozisyonu bulunmamaktadır. Açık pozisyon bulunması halinde değerlendirilmek üzere Öz geçmiş ve Cv ‘nizi info@basyapi.com.tr ye gönderebilirsiniz.